Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus: První s Androidem 4.0 a HD displejem (megarecenze)

Galaxy Nexus od Samsungu je vůbec prvním telefonem s Androidem 4.0 a kromě toho láká i na kvalitní hardware, kterému dominuje dvoujádrový procesor a displej s HD rozlišením.

Detail DISKUTOVAT (653 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Nexus: nová vlajková loď vyplouvá

Všichni fanoušci Androidu se konečně dočkali své nové "modly" v podobě telefonu Samsung Galaxy Nexus, který jako první oficiálně přichází s nejnovější verzí operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Podrobně jsme ho pro vás otestovali. V recenzi najdete i srovnání s jeho předchůdcem Nexus S.

Detail DISKUTOVAT (506 příspěvků)

Megarecenze: Samsung Galaxy Nexus a Android 4.0

Nový Nexus je prvním telefonem, který pohání Android 4 ICS. Co nového systém přináší a jak funguje na telefonu s HD rozlišením displeje?

Detail DISKUTOVAT (497 příspěvků)

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus jako první přináší nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich se spoustou změn a vylepšení. Recenze prozradí, jak se v pořadí třetí telefon pod taktovkou Googlu disponující dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem, Super AMOLED displejem s HD rozlišením, novým Androidem 4.0 ICS a další špičkovou výbavou, povedl a jak si stojí ve srovnání s konkurencí.

Detail DISKUTOVAT (519 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x