Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3 v nové barvě: tentokrát fialová

Samsung Galaxy S3 se nyní pro zákazníky připravil nové zajímavé barevné provedení. Fotografie Galaxy S3 v atraktivní fialové barvě, které zaujme především ženy, se objevila na twitterovém účtu EVLeaks.

Detail DISKUTOVAT (514 příspěvků)

Samsung Galaxy S3: vládce galaxie [recenze]

Samsung Galaxy S3. Dlouho očekávaná vlajková loď přichází. Bude opět kralovat ostatním Androidům jako jeho předchůdci?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Recenze: Samsung Galaxy S3 (GT-I9300) – Pán Androidů

Samsung Galaxy S3 se stal fenoménem dlouho předtím, než byl oficiálně představen. Jak obstála nová vlajková loď korejského výrobce v našem podrobném testu? Čím překoná konkurenci a co by mohlo být lepší? Vše, co potřebujete vědět o novém Samsungu, se dozvíte z naší podrobné recenze!

Detail DISKUTOVAT (525 příspěvků)

Samsung Galaxy S3 – recenze letního krále smartphonů

O nové vlajkové lodi Samsung Galaxy S3 bylo slyšet už dlouho před jejím uvedením. Když se tento smartphone zjevil na světě, bylo jasné, že svět chytrých telefonů má nového vládce. Naše recenze ale ukáže, že ne vše je dotažené k dokonalosti.

Detail DISKUTOVAT (547 příspěvků)

Samsung Galaxy S3

Galaxy S3 mě již při prvním pohledu doslova uhranulo. Jeho kouzlo tkví v ergonomii a ve výkonu, který jsem dosud neviděl. V těch nejnáročnějších dnech se na něj mohu díky jeho výdrži spolehnout. Exceluje v datech i navigaci. Hudební závislost jsem si vypěstoval na kvalitním zvuku. Bylo vůbec něco, co mi vadilo? Jaké jsou nedostatky nového krále mobilů?

Detail DISKUTOVAT (507 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x