Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera: chytrý foťák nevolá [recenze]

Zařízení na pomezí mobilní a fotografické sekce Samsungu nese název Galaxy Camera. Mimo focení poslouží téměř jako běžný smartphone.

Detail DISKUTOVAT (529 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Camera: První vlaštovka

Samsung uvedl na trh svůj první kompaktní fotoaparát s Androidem a my se mu nyní podíváme na zoubek. Opravdu obstojí v testu a potvrdí své kvality? Na první pohled vypadá opravdu dobře, aby taky ne, když nám nabízí 4-jádrový procesor, obří displej, rozšířitelnou paměť, 21x násobný zoom, optickou stabilizaci obrazu a nejnovější verzi systému Android.

Detail DISKUTOVAT (542 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Camera: když se na to jde chytře

Samsung osadil fotoaparát populárním operačním systémem Android a rázem tu máme další zcela novou kategorii zařízení, tzv. chytré fotoaparáty. Dokáže hned první zástupce tohoto výrobce, Samsung Galaxy Camera, zabodovat a prorazit cestu dalším modelům?

Detail DISKUTOVAT (528 příspěvků)

SAMSUNG GALAXY - nepostradatelný pomocník v nové éře vizuální komunikace

Nová éra fotoaparátů. Samsung GALAXY Camera kombinuje špičkovou technologii fotoaparátu s vynikajícím operačním systémem Android™ 4.1 Jelly Bean a bezdrátovým připojením. Foťte, upravujte a sdílejte své úlovky snadněji než kdy dříve.

Detail DISKUTOVAT (550 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x