Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus: První s Androidem 4.0 a HD displejem (megarecenze)

Samsung Galaxy Nexus: První s Androidem 4.0 a HD displejem (megarecenze)

Galaxy Nexus od Samsungu je vůbec prvním telefonem s Androidem 4.0 a kromě toho láká i na kvalitní hardware, kterému dominuje dvoujádrový procesor a displej s HD rozlišením.

V polovině října Samsung společně s Googlem představili nový telefon Galaxy Nexus, který se stal referenčním modelem pro operační systém Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“. Galaxy Nexus nabízí výborný hardware v čele s dvoujádrovým procesorem, 1 GB RAM a velkým displejem s HD rozlišením. Dalším lákadlem je zbrusu nová verze Androidu 4.0, která se snaží sjednotit mezery mezi starší mobilní verzí systému (Android 2.3) a tabletovým Honeycombem (Android 3.2). Čtyřkový Android je skutečně plný vylepšení; základem je nové Holo téma s fontem Roboto, které vypadá velice elegantně. Pojdmě se tedy společně podívat, co nám tahle novinka z dílen korejského giganta může nabídnout.

Celý článek najdete na: smartmania.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Sdlefa  (16.7.2024 11:09)

calan 120mg ca - <a href="https://infoheartdisea.com/valsartan/">valsartan 80mg brand</a> how to buy tenoretic


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x