Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Nexus

Recenze Samsung Galaxy Nexus: nová vlajková loď vyplouvá

Recenze Samsung Galaxy Nexus: nová vlajková loď vyplouvá

Všichni fanoušci Androidu se konečně dočkali své nové "modly" v podobě telefonu Samsung Galaxy Nexus, který jako první oficiálně přichází s nejnovější verzí operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Podrobně jsme ho pro vás otestovali. V recenzi najdete i srovnání s jeho předchůdcem Nexus S.

Design a konstrukce

Když mezi sebou srovnám novinku Samsung Galaxy Nexus a předchozí Nexus S, je vidět výrazný pokrok vpřed. Od dob posledního Nexusu zapracoval Samsung na designu a kvalitě zpracování. Plasty na Nexusu S vypadaly hodně lacině, moc toho nevydržely. Už po pár dnech se na zadní straně objevovaly drobné škrábance, a po několika měsících byl zadní kryt tak ošoupaný, že byl zralý na výměnu.

Celý článek najdete na: mobilenet.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Nbkgei  (16.7.2024 12:54)

order tenormin 100mg - <a href="https://heartmedinfox.com/carvedilol/">buy carvedilol online</a> carvedilol order online

Dmgwms  (15.7.2024 14:22)

purchase verapamil online cheap - <a href="https://infoheartdisea.com/valsartan/">order diovan</a> buy tenoretic online cheap


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x