Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Tab2

Recenze Samsung Galaxy Tab2 (7.0): výkonný mrňous

Samsung nám osvěžil tabletovou řadu Galaxy Tab dvěma novými přírůstky a první na řadu v naší redakci přišel sedmipalcový model. Kromě IPS displeje navíc nabízí dostatečně výkonný dvoujádrový procesor, 1 GB operační paměti a nejnovější verzi systému Android s nástavbou TouchWiz. Stojí za to?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Recenze tabletu: Samsung Galaxy Tab2 (10.1)

Galaxy Tab2 se konečně dostal do ČR, dispozici je zatím jen ve čtyřech verzích.

Detail DISKUTOVAT (521 příspěvků)

Samsung Galaxy Tab2 7.0 – recenze malého, velkého všeuměla

Samsung Galaxy Tab2 7.0 byl představen v Praze v únoru letošního roku, do prodeje se dostal ale až v polovině června, tedy víceméně před pár dny. Pokud vynecháme Samsung Galaxy Tab Plus, je Galaxy Tab2 7.0 přímým nástupcem prvního 7” tabletu od Samsungu, tedy Galaxy Tabu. Mnohé se mezitím změnilo a samozřejmě Samsung se pokusil neponechat nic náhodě.

Detail DISKUTOVAT (527 příspěvků)

Recenze tabletu Samsung Galaxy Tab2 7.0: Příjemných sedm palců

Samsung je na poli tabletů s Androidem asi nejaktivnější značkový výrobce. Jeho nabídka začíná u sedmipalcových zařízení a končí u přístrojů s úhlopříčkou deseti palců. Samsung Galaxy Tab2 7.0 nahrazuje na trhu model Galaxy Tab 7.0 Plus, který byl nabízen poměrně krátkou dobu. K rychlé náhradě zřejmě vedla snaha nabídnout zařízení s kompletní výbavou, které by bylo cenově dostupnější než ostatní modely výrobce. Novinka totiž některými hardwarovými parametry trochu zaostává za svým předchůdcem.

Detail DISKUTOVAT (532 příspěvků)

Sedmipalcový boj proti levné konkurenci. Test Samsungu Galaxy Tab2 7.0

Firma Samsung jako jedna z prvních odpověděla svým původním modelem Galaxy Tab na tablet iPad od Applu. Teď však jeho další generace bojuje proti úplně jiným soupeřům. Sedmipalcová kategorie se totiž stala doménou levných tabletů. A jim se nový Samsung brání statečně.

Detail DISKUTOVAT (538 příspěvků)

Samsung Galaxy Tab2 (7.0 a 10.1): druhá generace [recenze]

Samsung začal psát historii tabletů průlomovým modelem Galaxy Tab. Ten se začal prodávat se systémem Android 2.2 Froyo, který nebyl ještě úplně připraven pro vstup na displeje tabletů. Sedmipalcový Tab později dostal ještě lehce upravenou variantu Tab 7.0 Plus a 7,7" verzi se Super AMOLED displejem s daleko novějšími verzemi operačního systému od Googlu.

Detail DISKUTOVAT (504 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Tab2 10.1: stylový nástupce

Řekněme si to narovinu. Galaxy Tab2 10.1 má styl a určitý šarm, svým hardwarem se ale řadí do klasické střední třídy stejně, jak je tomu u menšího bratříčka v kategorii sedmipalcových zařízení. Má potenciál a mnohé rozhodně potěší vzhledem, určité aspekty však tablet neustále drží vzadu a nejspíše jej nikdy nepustí mezi elitu. To ale rozhodně neznamená, že byste mu neměli dát šanci.

Detail DISKUTOVAT (519 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x