Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Ostatní

12.11.2013Kamera do auta

V poslední době je velký zájem o možnost využívat autokameru pro záznam sporných událostí na silnicích. Kamera do auta je cenově dostupný svědek, který vždy stojí za vámi a v případě, že správně zajistíte legální status záznamu, je také z hlediska práva nedotknutelný. Cenové kategorie jednotlivých přístrojů se liší, při výběru je třeba dát přednost kvalitě záznamu (možnost zaznamenat číslo SPZ), GPS modul, G senzor, případně napájení. Z praktického hlediska by kamera do auta měla být nenápadná, aby se nestala kořistí zlodějů.

Detail DISKUTOVAT (523 příspěvků)

Plastová okna

27.6.2013Plastová okna

Rozhodujete se, nebo jste se již definitivně rozhodli pro plastová okna? Od naší společnosti Windoor´s Příbram s.r.o. můžete získat nejen odbornou pomoc, ale i vysokou kvalitu a moderní technologii. Plastová okna dodáváme s nejideálnějšími parametry (vylepšená stavební hloubka rámu, kvalitní sklo Ug -1,1 s teplým rámečkem) za rozumnou cenu. Na plastová okna poskytujeme záruku 10 let a zaručujeme odborně provedenou a kvalitní montáž. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

 

Detail DISKUTOVAT (530 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x