Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy W

Recenze Samsung Galaxy W: výkon za hubičku

Novinka Samsungu působí na první pohled jako šedá myš. Uvnitř se ale jedná o spolehlivé a výkonné zařízení. Překvapí kvalitním hudebním výstupem nebo vynikajícím fotoaparátem. Výrobce bral v potaz i ergonomii a tomu přizpůsobil některé vlastnosti designu zařízení. Lákadlem je 1,4 GHz procesor. Jaké hodnocení si od nás nový Samsung odnese?

Detail DISKUTOVAT (510 příspěvků)

Samsung Galaxy W (GT-I8150) – podrobná recenze

Samsung Galaxy W (GT-I8150) spatřil světlo světa již v říjnu loňského roku (na některých trzích je model prodáván jako Samsung Ancora) a dnes s cenou kolem šesti tisíc korun spadá do střední třídy chytrých telefonů. Jak si vedl v našem redakčním testu? Stačí 1,4GHz procesor k vysokému výkonu, a jaké jsme našli chyby a nedostatky? V čem vyniká a jaké jsou jeho slabiny? Nejen to se dozvíte v naší podrobné recenzi!

Detail DISKUTOVAT (521 příspěvků)

Samsung Galaxy W: čerstvý vítr [recenze]

Samsung Galaxy W má zaplnit pozice, které opouští původní Galaxy S. Pokročilé funkce, pohledný design a k tomu agresivní cenová politika.

Detail DISKUTOVAT (492 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x