Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus jako první přináší nový Android 4.0 Ice Cream Sandwich se spoustou změn a vylepšení. Recenze prozradí, jak se v pořadí třetí telefon pod taktovkou Googlu disponující dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem, Super AMOLED displejem s HD rozlišením, novým Androidem 4.0 ICS a další špičkovou výbavou, povedl a jak si stojí ve srovnání s konkurencí.

Užší spolupráce mezi společnostmi Google a Samsung začala zhruba před rokem, kdy korejský Samsung vyrobil pro amerického giganta jeho v pořadí druhý telefon, Nexus S (po Nexusu One, který vyrobilo HTC). Google Nexus S vycházel z populárního modelu Galaxy S. Stejně tak nyní pomalu vychází Samsung Galaxy Nexus z novějšího Samsungu Galaxy S II. Jaké jsou odlišnosti a zdali se vůbec vyplatí přejít z Galaxy S II na nový Galaxy Nexus, o tom se kromě jiného více dočtete v následujících odstavcích samotné recenze.

Celý článek najdete na: mobilizujeme.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x