Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 - nová vlajková loď pro rok 2013

Společnost Samsung dnes představila čtvrtou generaci telefonu GALAXY S, model nazvaný Samsung GALAXY S 4. Novinka na první pohled zaujme propracovaným designem, kterému dominuje velký displej s tenkým rámečkem a pokročilé funkce ovládání pohybem a pohledem. V mnoha ohledech však připomíná předchůdce Samsung Galaxy SIII.

Detail DISKUTOVAT (503 příspěvků)

Samsung Galaxy S4: Nejlepší telefon od Samsungu se hliníku bát nemusí (první dojmy)

Polykarbonát není ušlechtilý materiál a Samsung si mění Android stále více k obrazu svému, ale nový telefon se mu povedl. Velká obrazovka upokojí milovníky neonových barev i věrného zobrazení a Galaxy S 4 i přes plastové tělo působí pevně.

Detail DISKUTOVAT (517 příspěvků)

Samsung Galaxy S4: nová modla oficiálně [preview]

Nový Galaxy S je zde! Samsung Galaxy S4 je to nejlepší, co Samsung vyrobil. Dočkali jsme se zajímavých inovací a evoluce, nikoliv však revoluce. Společnost Samsung před malou chvílí v Radio City Music Hall v New York City představila svoji novou vlajkovou loď, model Samsung Galaxy S4. Jak probíhaly přípravy a co všechno unikalo na veřejnost, včetně živého přepisu tiskové konference si můžete přečíst zde. Pojďme si novinku z dílny tohoto jihokorejského giganta podrobně představit.

Detail DISKUTOVAT (491 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x