Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Mini2

Recenze Samsung Galaxy Mini2: konektivita je má závislost

Samsung Galaxy Mini2 navazuje na úspěchy prvního Galaxy Mini. Ten měl sice několik nedostatků, které mu byly vyčítány, například horší rozlišení displeje nebo slabší procesor, přesto se jednalo o prodejní hit. Novinka mnohé neduhy odstraňuje a k tomu přidává i moderní datovou konektivitu. Přesto výrobce nasadil takovou cenovku, že mnozí mu nemusí odpustit menší úhlopříčku displeje i průměrné rozlišení.

Detail DISKUTOVAT (481 příspěvků)

Samsung Galaxy Mini2: rozverný kolibřík [recenze]

Galaxy Mini dospěl do druhé generace. Opět jsme se dočkali netradiční barvy krytů, chybět nemůže ani jemnější displej a vestavěné NFC.

Detail DISKUTOVAT (489 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Mini2 – příjemná evoluce

Samsung Galaxy Mini2 je přímým nástupcem loňského modelu Galaxy Mini, který se stal velmi oblíbeným u nenáročných uživatelů. Novinka zaujme především lepším výkonem a odladěným operačním systémem Android. Bude to však stačit na úspěch?

Detail DISKUTOVAT (492 příspěvků)

Ideální švihák pro nenáročné. Recenze Samsung Galaxy mini2

Samsung má nejpestřejší nabídku telefonů ve střední a nižší třídě a svoji pozici upevňuje dalšími modely. Jedním z nich je nástupce velmi populárního modelu Galaxy mini, který se oproti staršímu kolegovi náležitě vyšvihl.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x