Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Nexus S

Google Nexus S – recenze druhého telefonu od Googlu

Recenze Google Nexus S se zaměřuje nejen na samotný telefon, ale také na novinky u operačního systému Android 2.3 Gingerbread, kterým je v pořadí druhý telefon Googlu vybaven. Jak se povedl očekávaný smartphone a jak je na tom ve srovnání s konkurencí?

Detail DISKUTOVAT (485 příspěvků)

Samsung Galaxy Nexus: všechny parametry a cena

Galaxy Nexus je prvním globálním smartphonem, který je vybaven Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a HD Super AMOLED displejem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nexus S – velká recenze druhého Google telefonu

Nexus S je v současné době jedním z nejočekávanějších Android telefonů a není se čemu divit, obsahuje velmi výkonný hardware a díky přímé podpoře Googlu nabízí vždy aktuální verzi systému Android. Nexus S je v pořadí již druhým telefonem, který byl vyvinut přímo společností Google. Záměrně píšu vyvinut, jelikož pro společnost Google tyto telefony s označením Nexus vyrábí Samsung (v případě Nexus S) a dříve HTC (Nexus One). Kdo bude vyrábět třetí Nexus v pořadí a zdali vůbec třetí Nexus bude, můžeme v současné době jen hádat (Motorola? Sony Ericsson? Dell? Acer?).

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Google Nexus S je Android s čistým srdcem

Díky českému zastoupení firmy Google jsme měli možnost na týden vyzkoušet chytrý mobilní telefon Nexus S. Ten je vyráběn firmou Samsung, ale po softwarové stránce je to čistý Google. Za sedm dní dokázal vzbudit snad všechny možné i nemožné emoce, ale nakonec dopadl docela dobře a sám bych si ho rád koupil.

Detail DISKUTOVAT (484 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x