Požadovaný text nenalezen. Samsung Galaxy Tab - Mobilní telefony Samsung -
Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab – recenze skvělého tabletu s telefonními funkcemi

Recenze nekompromisního tabletu Samsung Galaxy Tab s telefonním modulem, 1 GHz procesorem, obřím 7″ dotykovým displejem, OS Android 2.2 s nadstavbou TouchWiz 3.0, Wi-Fi, HSPA a GPS. K tomu nechybí čtečka knih, výtečný webový prohlížeč, speciální huby a mnohem víc. Takový je tablet Samsung Galaxy Tab, který přiblíží naše recenze.

Detail DISKUTOVAT (500 příspěvků)

Samsung Galaxy Tab 7.0″ (WiFi) již v neděli za 350 $

Samsung včera večer oficiálně oznámil, kdy bude na trhu dostupný jeho sedmipalcový tablet s pouze Wi-Fi připojením. Stane se tak tuto neděli, tj. 10. dubna, kdy se objeví v nabídce čtyř online prodejců za cenu 349,99 dolarů (asi 6 000 Kč) bez smlouvy či jakéhokoli závazku. Cena je přitom příjemným překvapením – původně se očekávalo, že tato verze bude stát o padesát dolarů více. Seznam prodejců je k dispozici na oficiální stránce Galaxy Tab – zatím čítá TigerDirect, Circuit City, CompUSA a Frys.com.

Detail DISKUTOVAT (491 příspěvků)

Samsung Galaxy Tab Wi-Fi: Stejný Hardware, Nižší cena

Pět měsíců po vydání původního 7-palcovýho Galaxy Tab, společnost nakonec vyslala pouze Wi-Fi verzi, jak bylo slíbeno že udělá, když Tab debutoval  v září 2010. Tento Tab nenabízí žádná překvapení: Viděli jsme již hardware. To, co je tady rozdílné, je bezdrátové připojení, které není k dispozici na deskách s AT & T, Sprint, T-Mobile, USA mobily a Verizon. Ale protože to neužívá ani žádný jiný operátor, není třeba pachtit s kontrakty: Místo toho, Wi-Fi Galaxy Tab je ceněný $ 350 (jako ze dne 27. dubna 2011), bez dalších nákladů.

Detail DISKUTOVAT (494 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x