Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab 7.0″ (WiFi) již v neděli za 350 $

Samsung Galaxy Tab 7.0″ (WiFi) již v neděli za 350 $

Samsung včera večer oficiálně oznámil, kdy bude na trhu dostupný jeho sedmipalcový tablet s pouze Wi-Fi připojením. Stane se tak tuto neděli, tj. 10. dubna, kdy se objeví v nabídce čtyř online prodejců za cenu 349,99 dolarů (asi 6 000 Kč) bez smlouvy či jakéhokoli závazku. Cena je přitom příjemným překvapením – původně se očekávalo, že tato verze bude stát o padesát dolarů více. Seznam prodejců je k dispozici na oficiální stránce Galaxy Tab – zatím čítá TigerDirect, Circuit City, CompUSA a Frys.com.

„Jsme rádi, že Wi-Fi verze Galaxy Tab přibyla do našeho rostoucího portfolia značkových zařízení Galaxy,“ řekl Dale Sohn, prezident společnosti Samsung Mobile. „Sedmipalcový Galaxy Tab je první skutečně mobilní tablet na trhu, který umožňuje uživatelům pohodlně držet přístroj v jedné ruce při psaní nebo navigaci na webu.“

Galaxy Tab má jako operační systém Android 2.2 Froyo (neexistuje žádná záruka, že někdy dostane Honeycomb), s uživatelem komunikuje skrze 7palcový TFT displej s rozlišením 1024 x 600. Jedná se o lehký a elegantní přístroj vážící pouhých 385 gramů, je 12 mm tenký a podle tiskové zprávy se snadno vejde do kapsy (v Americe asi mají velké kapsy :) ) nebo do kabelky. Na systém a data disponuje 32 GB vnitřní paměti, kterou je možné rozšířit paměťovými kartami microSD o dalších až 32 GB.

Celý článek najdete na: www.svetandroida.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x