Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Nexus S

Google Nexus S je Android s čistým srdcem

Google Nexus S je Android s čistým srdcem

Díky českému zastoupení firmy Google jsme měli možnost na týden vyzkoušet chytrý mobilní telefon Nexus S. Ten je vyráběn firmou Samsung, ale po softwarové stránce je to čistý Google. Za sedm dní dokázal vzbudit snad všechny možné i nemožné emoce, ale nakonec dopadl docela dobře a sám bych si ho rád koupil.

Když si chcete pořídit nějaký telefon s operačním systémem Android a zároveň chcete mít od výrobce podporu i po softwarové stránce, je jediná možnost, jít do modelu, na kterém spolupracuje Google. Po G1 a Nexus One od firmy HTC útočí na světové trhy nový Nexus S. Prý je v názvu S, protože jeho výrobce Samsung nechtěl být dvojkou, ale dokáže Samsung držet krok s HTC ve všech ohledech?

Celý článek najdete na: http://www.root.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Ubyiyu  (17.7.2024 15:35)

cheap tenormin 50mg - <a href="https://heartmedinfox.com/">tenormin 100mg oral</a> coreg 25mg pill

Kmxrzf  (17.7.2024 0:02)

oral verapamil 240mg - <a href="https://infoheartdisea.com/">buy calan no prescription</a> purchase tenoretic

Gcmhwe  (15.7.2024 16:02)

leflunomide over the counter - <a href="https://infohealthybones.com/alfacalcidol/">alfacalcidol online</a> cheap cartidin generic


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x