Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Nexus S

Nexus S – velká recenze druhého Google telefonu

Nexus S – velká recenze druhého Google telefonu

Nexus S je v současné době jedním z nejočekávanějších Android telefonů a není se čemu divit, obsahuje velmi výkonný hardware a díky přímé podpoře Googlu nabízí vždy aktuální verzi systému Android. Nexus S je v pořadí již druhým telefonem, který byl vyvinut přímo společností Google. Záměrně píšu vyvinut, jelikož pro společnost Google tyto telefony s označením Nexus vyrábí Samsung (v případě Nexus S) a dříve HTC (Nexus One). Kdo bude vyrábět třetí Nexus v pořadí a zdali vůbec třetí Nexus bude, můžeme v současné době jen hádat (Motorola? Sony Ericsson? Dell? Acer?).

Nexus S se u nás v ČR oficiálně ještě neprodává, ale některé informace naznačují, že bychom se mohli dočkat v prvním čtvrtletí roku 2011. My jsme měli štěstí a díky jednomu velmi ochotnému čtenáři našeho serveru jsme si mohli  Nexus S zakoupit a nechat dovézt z USA (Radkovi P. děkujeme). Pojďme se tedy na tento skvost podívat v recenzi, ve které se pokusím zachytit všechny klady a zápory telefonu. Nedostatků pravděpodobně nebude mnoho, což může být způsobeno tím, že Nexus S je opravdu velmi povedený telefon, nebo že jsem do nedávna používal stařičký T-mobile G1 s neoficiálním softwarem (Cyanogen ve verzi 6).

Celý článek najdete na: http://www.svetandroida.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x