Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy W

Samsung Galaxy W (GT-I8150) – podrobná recenze

Samsung Galaxy W (GT-I8150) – podrobná recenze

Samsung Galaxy W (GT-I8150) spatřil světlo světa již v říjnu loňského roku (na některých trzích je model prodáván jako Samsung Ancora) a dnes s cenou kolem šesti tisíc korun spadá do střední třídy chytrých telefonů. Jak si vedl v našem redakčním testu? Stačí 1,4GHz procesor k vysokému výkonu, a jaké jsme našli chyby a nedostatky? V čem vyniká a jaké jsou jeho slabiny? Nejen to se dozvíte v naší podrobné recenzi!

Obsah balení

Telefon je dodáván v barevné kartónové krabičce, prakticky identicky velké, v jaké byl svého času prodáván iPhone 3GS, tj. cca 13,1 x 7,2 x 5,2 cm. Na čelní straně je, kromě vyobrazení samotného zařízení a loga výrobce, také stříbrný nápis Galaxy W (mimochodem: „W“ v tomto případě znamená Wonder neboli zázrak). Na bocích najdeme, kromě čárového kódu, odkazu na webové stránky výrobce a dalšího loga také výpis hlavních parametrů, kterými by měl tento telefon přesvědčit ke koupi: podpora HSPA, 3,7palcový displej, 5Mpx fotoaparát, 1,4GHz procesor, kamera pro videohovory, GPS, Kies Air a další.

Celý článek najdete na: www.svetandroida.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x