Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy W

Recenze Samsung Galaxy W: výkon za hubičku

Recenze Samsung Galaxy W: výkon za hubičku

Novinka Samsungu působí na první pohled jako šedá myš. Uvnitř se ale jedná o spolehlivé a výkonné zařízení. Překvapí kvalitním hudebním výstupem nebo vynikajícím fotoaparátem. Výrobce bral v potaz i ergonomii a tomu přizpůsobil některé vlastnosti designu zařízení. Lákadlem je 1,4 GHz procesor. Jaké hodnocení si od nás nový Samsung odnese?

Výrobci svádí před Vánocemi litý boj o zákazníka. Takřka každý výrobce před Vánocemi přispěchal minimálně s jednou novinkou. Ani Samsung nezůstal pozadu. Výrobce dobře ví, že střední třída telefonů patří mezi nejžádanější. Ne každý uživatel prahne po obřím dotykovém displeji a nejmodernějších technologiích. Většina uživatelů chce většinu moderních funkcí, solidní výkon a zařízení, které nabídne vše podstatné, ale za rozumnou cenu. Nové Galaxy W se bude snažit v tomto směru vyjít zákazníkovi vstříc. Nabídne dotykový displej s rozumnou úhlopříčkou 3,7 palce s technologií TFT. Velký důraz klade na vysoký výkon, ve kterém se odráží přítomnost moderního procesoru Scorpion s taktem 1,4 GHz. Podle některých může být 5 MPx fotoaparát nedostatečný, důležité jsou ale jeho výsledky v praxi, a ty jsou vynikající. V další výbavě nepostrádá novinka nic závažného, nechybí GPS modul, plná datová výbava i plnohodnotný hudební přehrávač.

Celý článek najdete na: mobilenet.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Atetrz  (17.7.2024 15:23)

purchase verapamil without prescription - <a href="https://infoheartdisea.com/cardizem/">order diltiazem pills</a> where can i buy tenoretic

Nuksjk  (14.7.2024 22:47)

buy generic leflunomide - <a href="https://infohealthybones.com/cartidin/">purchase cartidin pill</a> how to buy cartidin


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x