Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Camera

SAMSUNG GALAXY CAMERA - nepostradatelný pomocník v nové éře vizuální komunikace

SAMSUNG GALAXY - nepostradatelný pomocník v nové éře vizuální komunikace

Nová éra fotoaparátů. Samsung GALAXY Camera kombinuje špičkovou technologii fotoaparátu s vynikajícím operačním systémem Android™ 4.1 Jelly Bean a bezdrátovým připojením. Foťte, upravujte a sdílejte své úlovky snadněji než kdy dříve.

Galaxy Camera je produktem své doby, jednoznačně vychází z požadavků moderní komunikace a podporuje její aktuální trendy. Jak neustále narůstá význam sociálních sítí a obliba smartphonů a tablet, lidé mají potřebu komunikovat rychleji, než jim vlastní slova dovolí. Stále častěji vyjadřujeme své názory, myšlenky a zážitky prostřednictvím obrazu – fotografií, proto jsme vytvořili Samsung GALAXY Camera, který je předurčen stát se dokonalým a nepostradatelným pomocníkem v nové éře vizuální komunikace. Je to přelomový krok, kterým, jak věříme, upevníme naši pozici skutečného inovátora.

Celý článek najdete na: SAMSUNG GALAXY CAMERA - nepostradatelný pomocník v nové éře vizuální komunikace

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x