Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera: chytrý foťák nevolá [recenze]

Samsung Galaxy Camera: chytrý foťák nevolá [recenze]

Zařízení na pomezí mobilní a fotografické sekce Samsungu nese název Galaxy Camera. Mimo focení poslouží téměř jako běžný smartphone.

Samsung Galaxy Camera je chytrým zařízením, které stojí na pomezí smartphonu a fotoaparátu. Upřít mu rozhodne nemůžeme originalitu, Samsung jím definuje novou skupinu hybridních zařízení a netrpělivě čeká na to, jaké přízně se tomuto produktu dostane na trhu. Možná proto jsme se nedočkali kýženého volání, aby zařízení případně nekonkurovalo jiným vybaveným smartphonům v portfoliu Samsungu. Ošizeni přesto nejste na textových zprávách a mobilním internetu, GSM modul ve foťáku je přítomen, takže je jen otázkou času, než k němu bude přístup neoficiálně odblokován. Oficiální cestou ale před sebou máme křížence fotoaparátu s téměř plnohodnotným smartphonem, čtyřjádro pod kapotou a Android Jelly Bean k tomu.

Celý článek najdete na: Samsung Galaxy Camera: chytrý foťák nevolá [recenze]

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x