Požadovaný text nenalezen. Samsung Galaxy Note2 - Mobilní telefony Samsung -
Samsung Galaxy
špička mezi telefony

Samsung Galaxy Note2

Špičkový velikán pro nejnáročnější. Recenze Samsung Galaxy Note2

První Note měl jistě svoje nedostatky a jeho život od počátku provázely pochybnosti. Dokázal se však prosadit a úctyhodné prodeje položily základ pro jeho druhou generaci. Ta je již prakticky bezchybná a ukazuje, jak jedinečný pracovní nástroj lze v dnešní době stvořit.

Detail DISKUTOVAT (522 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Note2: obr nejen velikostí

Samsung Galaxy Note2 je gigant, a to je bez diskuze. Ať už se bavíme o rozměrech (jelikož se prezentuje především jako smartphone) nebo o vnitřní výbavě, která nabízí prakticky to nejlepší, co můžete v dnešním světě mobilních zařízení najít. V našem dřívějším článku jste se mohli dočíst něco o zajímavých funkcích Samsungu Galaxy Note2, a také jsme zmínili, že se jedná o zařízení od sklepa až na půdu napěchované funkcemi. A to platí do posledního písmenka.

Detail DISKUTOVAT (495 příspěvků)

Recenze Samsung Galaxy Note2: Dokonalý, ale ne pro každého

Samsung už loni reinkarnoval dotykové pero a přesvědčil uživatele, že tabletofony s velkým displejem mají smysl. Druhá generace jde ještě o kus dál a Samsung s ní opět boduje na plné čáře.

Detail DISKUTOVAT (496 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x