Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Pocket

Recenze Samsung Galaxy Pocket

Recenze Samsung Galaxy Pocket

Samsung Galaxy Pocket patří mezi nejlevnější dotykové smartphony s operačním systémem Android ve verzi 2.3 a plnou výbavou. Nabízí rychlý procesor, fotoaparát, hudební přehrávač, 3GB vnitřní paměti, A-GPS, prohlížeč dokumentů, synchronizaci s mailem a spoustu dalšího. Co vše od něj můžete čekat a jak dostál našim očekáváním se dovíte v naší recenzi.

Vzhled a první dojmy

Samsung Galaxy Pocket je na první pohled vyloženě mazlivý. Celkově se jedná o telefon s menší kontrukcí (rozměry 103,9x57,9x11,98mm) v líbivém designu se zaoblenými hranami a rohy. Zadní strana je lehce zdrsněna, což má za následek opravdu pohodové držení, kdy se nemusíme bát, že by nám Galaxy Pocket vyklouzl či spadl. Vše je doplněno lesklými hranami.

Přední straně dominuje 2,8palce velký dotykový displej, pod ním se nachází ve středu klávesa sloužící pro návrat na domovskou obrazovku, vlevo pak senzorové tlačítko pro vstup do nabídek a vpravo tlačítko zpět, opět senzorové. Nad displejem najdeme stříbrný reproduktor a nápis SAMSUNG. Celá přední strana je lemována tmavším kovovým rámem, který dodává telefonu na eleganci.

Celý článek najdete na: www.x-store.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

sokol jan  (20.12.2013 16:05)

prosim jak se ukonci hovor


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x