Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Note

Recenze Samsung Galaxy Note: multimédia ve velkém stylu

Recenze Samsung Galaxy Note: multimédia ve velkém stylu

Není to malý mobil, není to velký mobil, je to obří mobil. A nebo také malý tablet, který schováte do větší kapsy. V každém případě jde o špičkově vybavený telefon s Androidem, velkým HD displejem a dvoujádrovým procesorem. Ve svém těle ukrývá kromě silné baterie také speciální stylus, pomocí kterého můžete tohoto obra ovládat.

V dnešní době jsme si již tak nějak zvykli, že chceme-li dobře vybavený telefon, budeme se muset smířit s většími rozměry. Pohodlné ovládání vyžaduje velký displej a ten se logicky do malého těla nevměstná. Až doposud jsme za velké zařízení považovali takové, které svou úhlopříčkou displeje přesáhlo zhruba 4 palce. Nyní bychom svá tvrzení měli možná přehodnotit. Proč? Přichází totiž kolos od Samsungu slyšící na jméno Galaxy Note. Oproti němu vypadají dosavadní velikáni jako drobečkové.

Celý článek najdete na: mobilenet.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x