Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Gio

Recenze: Samsung Galaxy Gio (GT-S5660): Praktický „klenot“

Recenze: Samsung Galaxy Gio (GT-S5660): Praktický „klenot“

Samsung Galaxy Gio lze, vzhledem k výkonnosti a ceně, považovat za důstojného vyzyvatele LG Optimus One. Jak si vedl v podrobném testu a v čem překonává tuto legendu střední třídy?

Obsah balení

K dispozici jsme měli předprodejní vzorek, což v praxi znamená, že u koupeného telefonu se může příslušenství lišit. Níže popisované tedy berte s rezervou.
Po odklopení víka zeleno-bílé kartónové krabičky na vás hned vykoukne telefon, uložený v lůžku z tvarovaného tvrdého plastu. Displej a zadní strana jsou kryty transportní fólií, kterou jsme záhy odstranili, neboť obsahuje potisk, kvůli čemuž není vhodná ani jako dočasná ochrana před poškrábáním. Pod telefonem dále najdeme cestovní nabíječku (zde konkrétně v celistvém provedení) a datový kabel zakončený na jednom konci běžným USB a na druhém konci microUSB konektorem. Samozřejmě záleží na osobních preferencích, ale praktičtější nám připadá nabíječka v provedení s oddělitelným kabelem, který lze použít pro nabíjení i pro připojení k PC. Výrobce také přibalil microSD kartu vlastní provenience – konkrétně 2GB model MMAGR02GUECA – a adaptér, skrze který lze tuto vložit do čtečky SD karet. 

 

Celý článek najdete na: www.svetandroida.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x