Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung-galaxy.cz

Samsung Galaxy přehled

Samsung Galaxy přehled

Když se Samsung připojil k Open Handset Alliance, vzrušení a očekávání obklopilo mobilní svět. Díky špičkovým mobilním telefonům Samsung Instinct a Samsung Omnia působící již na trhu, očekávání stoupla. Spekulace byly definitivně ukončeny 27. dubna 2009, kdy byl Samsung i7500 oficiálně oznámen jako první telefon společnosti Android.

Od sexy vzhledu, přes elegantní hardware, fantastické specifikace a pozornosti k detailu, obsahuje Samsung i7500 vše. Sportovní 3,2 "AMOLED displej, 5 megapixelový fotoaparát s bleskem, Wi-Fi, GPS a 40GB celkového úložného prostoru (interní / externí); není toho opravdu více, co by mobilní nadšenec mohl chtít ... ale Samsung disponuje více součástmi tak jako tak.

Samsung i7500 je první Android telefon s pevným 3,5 mm“ jackem“ pro sluchátka, takže 40 GB paměti jsou jistota správného uložení a používání Vašich hudebních dat. Neobávejte se ovšem vybíjení multimédii, protože 1500 mAh baterie jež je součástí i7500 má více šťávy, než u kteréhokoliv jiného telefonu Android k dnešnímu dni. Tento telefon má všechny znaky na multimediální monstrum!

Slovy těžko ohodnotit AMOLED displej Samsung, ale pokud jste měli tu možnost ho vyzkoušet, jas, vibrace a veškerá ta nádhera kolem je velmi působivá. Křišťálově jasný vzhled nejen umožňuje každodenní použití i7500 mnohem zábavněji, ale zvyšuje hodnotu zábavy videa, hry a dalších.

Samsung i7500 se dodává s předinstalovanými Suite Google aplikací a služeb, jako je Google Search, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Calendar, Google Talk, Google Latitude a další! A samozřejmě, najdete všechny hry a aplikace, které chcete na Android Marketu.

Co je asi nejpůsobivější je schopnost Samsungu „zabalit“ Tento neuvěřitelný výkon v tak malém rámečku ... i7500 je jen 11,9 mm silný. Samsung I7500 je k dispozici v Evropě a celosvětově právě nyní!

 

Zdroj: http://phandroid.com

 

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x