Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung-galaxy.cz

Jak vybrat nejlepší Samsung Galaxy?

Jak vybrat nejlepší Samsung Galaxy?

Srovnávací test mobilních telefonů vydal portál Arecenze.cz

S nejlepším hodnocením se na první příčku žebříčku platformy Android dostal Samsung Galaxy S9 Plus G965F 64GB Dual SIM. Byl hodnocený kladně především kvůli vysokému výkonu a kvalitnímu fotoaparátu, méně vítaná byla pořizovací cena. Další dobře hodnocené pak byly i mobilní telefony značky Huawei a její odnože Honor.

V poměru cena a výkon pak zvítězil Huawei P20 Pro 6GB/128GB Dual SIM, jehož výkon je jen o něco nižší než vítěžný Samsung Galaxy S9 plus. Hlavní jeho nevýhodou je nemožnost použití SD karty, která by kapacitu telefonu rozšířila. Příznivcům iOS je určena kategorie a mobilními telefony značky Apple.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Qbgitn  (3.12.2023 0:09)

buy cheap phenergan <a href="https://prohnrg.com/">phenergan pills</a> ivermectin 2mg online

Ibgkvk  (2.12.2023 17:54)

instant stomach relief for ulcer <a href="https://aheartop.com/">what medicine can mangage tachycardia</a> uti causing bacteria list

Clvbxx  (2.12.2023 16:26)

order promethazine 25mg pill <a href="https://proedpls.com/">best natural ed pills</a> stromectol tablets

Fwbfpv  (2.12.2023 4:18)

acute gastritis how long last <a href="https://amenahealthp.com/">cystitis remedies over the counter</a> doctor virtual visit for uti


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x