Samsung Galaxy
špička mezi telefony
Samsung Galaxy Ace2

Samsung Galaxy Ace 2: přebije trumfy? [recenze]

Samsung Galaxy Ace 2: přebije trumfy? [recenze]

Korejská střední třída dostává novou ikonu. Galaxy Ace 2 nabídne rozměrný displej, operační systém Android a množství doplňkových funkcí.

V oblasti konektivity potěší nárůst rychlosti HSDPA na dvojnásobek, tedy 14,4 Mb/s. Zbytek je zdravým standardem, k Wi-Fi se přidávají funkce DLNA a Wi-Fi Direct, připojení je možné sdílet prostřednictvím vytvořeného hotspotu. Bluetooth je přítomen ve verzi 3.0. Z funkcí, závislých na internetovém připojení vzpomeňme kvalitní prohlížeč, aktuální zpravodajství, lokalizační funkce či prohlížeč videí z YouTube.

Novinkou v portfoliu Samsungu je NFC, které má v základu i vlastní aplikaci Štítky. Ta je poměrně jednoduchá, umožňuje nastavit sdílení aktuálního štítku (tj. webové adresy, textu nebo kontaktu z telefonního seznamu). Stačí, aby se jiný telefon přiblížil k vašemu zadním krytem, a dostane požadovanou informaci. Dále můžete vytvořit vlastní štítek, do kterého lze uložit text, webovou adresu nebo kontakt. Snímání NFC tagů je aktivní jen pokud jej povolíte v nastavení, stejně tak nemusíte do okolí vysílat žádný štítek.

Celý článek najdete na: samsungmania.mobilmania.cz

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x