Samsung Galaxy
špička mezi telefony
O mobilních telefonech

Taxi aplikace ve vašem Samsungu

Taxi aplikace ve vašem Samsungu

Pro všechny uživatele chytrých telefonů Samsung galaxy S4, nejen tohoto, ale i jiných máme tip na aplikaci, která ve vašem mobilu nesmí chybět. Pokud patříte mezi klienty pražských taxi služeb, ušetří vám spoustu starostí – hledání čísla na dispečink, posílání SMS s objednávkou nebo třeba mávání na obsazené taxíky na silnicích.

Objednání taxi za pár vteřin

Objednávání taxi z mobilního telefonu přináší řadu výhod – je rychlé, pohodlné, jednoduché a zdarma. Stačí si nainstalovat jednu z příslušných aplikací a projít krátkým objednávkovým procesem. Odvoz pro vás přijede během několika málo minut v závislosti na provozovateli aplikace.

Jakou aplikaci si vybrat?

Oficiální tržiště s aplikacemi Google Play vám po vyhledání klíčového slova „taxi Praha“ nabídne hned několik taxi aplikací: Nejlevnější Taxi Praha, Liftago Taxi, Modrý Anděl, TaxiAgent, AAA taxi – Objednávka vozu a některé další. Mezi ty nejlépe hodnocené patří aplikace Nejlevnější Taxi Praha, která je zdarma dostupná pro telefony se systémem Apple i Android (konkrétně vyžaduje Android 2.2 a vyšší).

Nejlevnější taxi v mobilu

Aplikace Nejlevnější Taxi Praha nenabízí desítky pokročilých a složitých funkcí, které uživatelům zbytečně komplikují používání chytrých telefonů. Naopak poskytuje to nejdůležitější v intuitivní vizuální podobě. Objednání taxi ve vašem telefonu Samsung včetně zjištění orientační ceny bude díky tomu snadné a pohodlné. Aplikaci můžete využít i pro předobjednávku vozidla na určitý čas nebo jako kalkulačku ceny.

Jde to i bez mobilu

Až překvapivě často se můžete dostat do situace, kdy nemáte po ruce mobilní telefon a potřebujete si objednat taxi. Pro takové případy je tu webová verze aplikace Nejlevnější Taxi Praha, kterou spustíte v každém počítači s připojením na internet. Zároveň se díky tomu otevírá cesta ke snadnému a rychlému objednávání taxi i pro starší mobilní telefony a zařízení BlackBerry či Windows Phone.

 

TIP: Více informací o aplikaci, kterou jsme vám doporučili v tomto článku, najdete na stránkách nejlevnejsitaxipraha.cz, kde vychází také zajímavé články (např. 5 užitečných Android aplikací pro cestování po Praze nebo 4 praktické Android aplikace pro cestování autem).

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x